Beta

Spotkania informacyjne w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

W związku z wdrażaniem Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” WFOŚiGW w Zielonej Górze informuje, iż od 4 września 2018 r. na terenie Województwa Lubuskiego rusza cykl spotkań z mieszkańcami, na których pracownicy Wojewódzkiego Funduszu oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska przybliżą założenia Programu oraz procedurę składania wniosków.

 

Poniżej załączamy harmonogram spotkań w terminie od 4 września do 21 września br.

Spotkania informacyjne planowane są na terernie wszystkich gmin województwa lubuskiego.
Harmonogram kolejnych spotkań informacyjnych będzie umieszczany sukcesywnie na stronie Funduszu.

 

Gmina Powiat Data spotkania Godzina Spotkania miejsce realizacji + adres
Łęknica żarski 2018-09-28 18:00 Straż Pożarna, Dworcowa 15a, 68-208, Łęknica
Lipinki Łużyckie żarski 2018-09-28 18:00 Gminny Ośrodek Kultury, Główna, 68-213, Lipinki Łużyckie
Krosno Odrzańskie krośnieński 2018-09-27 18:00 Zamek Piastowski, Szkolna 1, 66-600, Krosno Odrzańskie
Gozdnica żagański 2018-09-27 18:00 Dom Kultury, Ceramików 25, 68-130, Gozdnica
Kożuchów nowosolski 2018-09-26 18:00 "Centrum Kultury ,,Zamek"", Klasztorna 14, 67-120, Kożuchów"
Brzeźnica żagański 2018-09-26 18:00 Urząd Gminy Brzeźnica, Zielonogórska 30, 68-113, Brzeźnica
Żagań - Gmina wiejska żagański 2018-09-26 18:00 Swietlica, Bożnów 56, 68-100, Żagań
Niegosławice żagański 2018-09-25 18:00 Gminne Centrum Kultury, Gościeszowice 90, 67-312, Gościeszowice
Tuplice żarski 2018-09-24 18:00 Gminny Ośrodek Kultury w Tuplicach, ul. Mickiewicza
Iłowa żagański 2018-09-24 18:00 Sala Konferencyjna Gminnego Centrum Kultury i Sportu 1 piętro, Żagańska 15, 68-120, Iłowa
Maszewo krośnieński 2018-09-24 18:00 Świetlica Wiejska w Maszewie, Maszewo 71, 66-614, Maszewo
Bytom Odrzański nowosolski 2018-09-21 18.00 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Aleja Złotej Jesieni 1, Bytom Odrzański
Szlichtyngowa wschowski 2018-09-20 18.00 Sala miejska nr 1 przy ulicy Głogowskiej, Szlichtyngowa
Bojadła zielonogórski 2018-09-19 18.00 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Boczna 1a, Bojadła
Zabór zielonogórski 2018-09-18 18.00 Sala Wiejska w Zaborze, ul.Lipowa 15, Zabór
Deszczno gorzowski 2018-09-18 18.00 Sala Wiejska, ul.Strażacka 7, Deszczno
Torzym sulęciński 2018-09-15 16.00 Remiza Strażacka w Torzymiu, ul. Strażacka11, 66-235 Torzym
Skąpe świebodziński 2018-09-14 16.00 Sala Wiejska w Skąpe, Skąpe 48, 66-213 Skąpe
Zbąszynek świebodziński 2018-09-14 16.00 Zbąszynecki Ośrodek Kultury ul. Wojska Polskiego 18, 66-210 Zbąszynek
Świebodzin świebodziński 2018-09-12 16.00 Świebodziński Dom Kultury ul. Piłsudskiego 39/41 66-200 Świebodzin
Stare Kurowo strzelecko-drezdenecki 2018-09-10 16.00 Gminny Ośrodek Kultury ul. Pocztowa 8, 66-540 Stare Kurowo
Trzciel międzyrzecki 2018-09-10 16.00 Salka Narad Urzędu Miejskiego w Trzcielu, ul. Poznańska 22, 66-320 Trzciel
Pszczew międzyrzecki 2018-09-07 16.00 GOK sala widowiskowa ul. Zamkowa 14 w Pszczewie
Przytoczna międzyrzecki 2018-09-07 16.00 Gminny Ośrodek Kultury sala widowiskowa
Międzyrzecz międzyrzecki 2018-09-07 16.00 Międzyrzecki Ośrodek Centrum Kultury; ul. Konstytucji 3 Maja; 66-300 Międzyrzecz 
Skwierzyna międzyrzecki 2018-09-06 16.00 Aula Zespołu Szkół Technicznch w Skwierzynie przy ul. Poznańskiej 1
Ośno Lubuskie słubicki 2018-09-05 16.00 Urzęd Miejski w Ośnie Lubuskim, ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie, Sala Rajców
Zwierzyn strzelecko-drezdenecki 2018-09-05 16.00 Gminna Biblioteka Publiczna w Zwierzynie, ul. Strzelecka 3A, 66-542 Zwierzyn
Bledzew międzyrzecki 2018-09-05 16.00 Sala wiejska: Rynek 3, 66 – 350 Bledzew
Gubin G. krośnieński 2018-09-05 16.00 Siedziba Urzędu Gminy, ul. Obrońców Pokoju 20, 66-620 Gubin, sala narad, I piętro
Słońsk sulęciński 2018-09-04 16.00 Wieś Przyborów w Gminie Słońsk- sala wiejska nr ew. nieruchomości 37A
Górzyca słubicki 2018-09-04 16.00 Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich przy ul. Polnej 8/1 69-113 Górzyca

 

 

 

Partnerzy Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”