Beta

Oferty pracy

Nabór kandydatów na pracowniów na stanowiska: Podinspektora w Wydziale Ekspertyz Ekonomiczno – Inżynierskich ds. obsługi Programów priorytetowych realizowanych przez WFOŚiGW w Zielonej Górze.

  • 2022-04-12

WFOŚiGW w Zielonej Górze ogłasza, w trybie konkursowym, nabór kandydatów na pracowników na stanowiska: Podinspektor w Wydziale Ekspertyz Ekonomiczno – Inżynierskich ds. obsługi Programów priorytetowych realizowanych przez WFOŚiGW w Zielonej Górze, z terminem składania wniosków do godz.14.00, w dniu 26 kwietnia 2022 roku. Załącznik - pełna treść ogłoszenia o naborze pracowników do pobrania w formacie pdf oraz klauzula informacyjna.

Więcej

Ogłoszenie w sprawie naboru kandydata na stanowisko Inspektora pracownika ds. wdrażania programów priorytetowych Wydziału Ekspertyz Ekonomiczno Inżynierskich w WFOŚiGW w Zielonej Górze

  • 2021-09-06

Rozstrzygnięcie I etapu postępowania w sprawie naboru kandydata na stanowisko Inspektora pracownika ds. wdrażania programów priorytetowych Wydziału Ekspertyz Ekonomiczno Inżynierskich w WFOŚiGW w Zielonej Górze

Więcej

Nabór kandydata na pracownika na stanowisku Inspektor w Wydziale Ekspertyz Ekonomiczno – Inżynierskich ds. obsługi Programów priorytetowych realizowanych przez WFOŚiGW w Zielonej Górze.

  • 2021-08-17

WFOŚiGW w Zielonej Górze ogłasza, w trybie konkursowym, nabór kandydata na pracownika na stanowisku Inspektor w Wydziale Ekspertyz Ekonomiczno – Inżynierskich ds. obsługi Programów priorytetowych realizowanych przez WFOŚiGW w Zielonej Górze, z terminem składania wniosków do godz.14.00, w dniu 31 sierpnia 2021 roku. Załącznik - pełna treść ogłoszenia o naborze pracowników do pobrania w formacie pdf oraz klauzula informacyjna.

Więcej

Rozstrzygnięcie I etapu postępowania w Naborze kandydatów na pracowników WFOŚiGW w Zielonej Górze na stanowiska podinspektorów ds. obsługi Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”

  • 2021-03-30

WFOŚiGW w Zielonej Górze informuje, że do II  etapu postępowania w naborze pracowników w trybie konkursowym, na pracowników na stanowiskach Podinspektorów ds. obsługi Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” realizowanego przez WFOŚiGW w Zielonej Górze, do rozmów kwalifikacyjnych  zostały dopuszczone kandydatury osób wskazane  w załączniku (PDF). Rozmowy kwalifikacyjne z zachowaniem reżimu higienicznego odbędą się w siedzibie funduszu  w dniu 8 kwietnia w godzinach pomię

Więcej

Nabór kandydatów na pracowników WFOŚiGW w Zielonej Górze na stanowiska podinspektorów ds. obsługi Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”

  • 2021-03-04

WFOŚiGW w Zielonej Górze ogłasza, w trybie konkursowym, nabór 2 kandydatów na pracowników na stanowiskach Podinspektorów ds. obsługi Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” realizowanego przez WFOŚiGW w Zielonej Górze, z terminem składania wniosków do godz.14.00, w dniu 18 marca 2021 roku. Załącznik - pełna treść ogłoszenia o naborze pracowników do pobrania w formacie pdf oraz klauzula informacyjna.

Więcej

Rozstrzygnięcie postępowania w sprawie wyboru podmiotu uprawnionego do obsługi prawnej WFOŚiGW w Zielonej Górze

  • 2020-10-20

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze informujemy, że na podstawie ustalonych w zapytaniu ofertowym z dnia 23.09.2020 r. kryteriów oraz złożonych ofert do obsługi prawnej wybrana została Kancelaria Prawnicza Kwietniowscy & Wspólnicy, ul. Jedności 23/5, 65-018 Zielona Góra.

Więcej