Kontakt

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze
65-602 Zielona Góra, ul. Miodowa 11
tel. 68 419-69-00, fax 68 454 82 52,
e-mail: sekretariat@wfosigw.zgora.pl
NIP 973-02-77-026, REGON 080470380
Bank Gospodarstwa Krajowego
oddział w Zielonej Górze
nr: 74 1130 1222 0030 2042 3620 0001

 
 

Skrytka  ePUAP:


 

godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

   

   

Biuro Funduszu:

Kierownik Wydziału / Główna księgowa    
Rozmus Elżbieta tel. 68 419 69 24 e-mail: erozmus@wfosigw.zgora.pl
     
Pracownicy    
Durkot Aneta tel. 68 419 69 43 e-mail: adurkot@wfosigw.zgora.pl
Gurbanowicz-Seifert Katarzyna tel. 68 419 69 43 e-mail: kgurbanowicz@wfosigw.zgora.pl
Petela Ewelina tel. 68 419 69 41 e-mail: epetela@wfosigw.zgora.pl
Skrzypczak Dorota tel. 68 419 69 42 e-mail: dskrzypczak@wfosigw.zgora.pl
Walczak Ryszard tel. 68 419 69 00  

 

Kierownik Wydziału    
Kostrzewa Marcin tel. 68 419 69 11 e-mail: mkostrzewa@wfosigw.zgora.pl    
     
Pracownicy    
Boratyńska Aleksandra tel. 68 419 69 19 e-mail: aboratynska@wfosigw.zgora.pl
Herbut Mariusz tel. 68 419 69 34 e-mail: mherbut@wfosigw.zgora.pl
Koszewar Alicja tel. 68 419 69 37 e-mail: akoszewar@wfosigw.zgora.pl
Kuryło Urszula tel. 68 419 69 32 e-mail: ukurylo@wfosigw.zgora.pl
Poszwald Urszula tel. 68 419 69 31 e-mail: uposzwald@wfosigw.zgora.pl
Sadowska-Kozak Jolanta tel. 68 419 69 33 e-mail: jsadowska@wfosigw.zgora.pl
Sojka Anna tel. 68 419 69 30 e-mail: asojka@wfosigw.zgora.pl

Kordoń Juliusz tel. 68 419 69 06 e-mail: jkordon@wfosigw.zgora.pl
Łączak Beata tel. 68 419 69 12 e-mail: blaczak@wfosigw.zgora.pl
Mossetty Marta tel. 68 419 69 17 e-mail: mmossetty@wfosigw.zgora.pl

 

Boratyńska Aleksandra tel. 68 419 69 19 e-mail: aboratynska@wfosigw.zgora.pl
Czapniewska Małgorzata tel. 68 419 69 22 e-mail: mczapniewska@wfosigw.zgora.pl
Łączak Beata tel. 68 419 69 12 e-mail: blaczak@wfosigw.zgora.pl
Piotr Paulina tel. 68 419 69 16 e-mail: ppiotr@wfosigw.zgora.pl
Mossetty Marta tel. 68 419 69 17 e-mail: mmossetty@wfosigw.zgora.pl    
Poszwald Urszula tel. 68 419 69 31 e-mail: uposzwald@wfosigw.zgora.pl
Sojka Anna tel. 68 419 69 30 e-mail: asojka@wfosigw.zgora.pl
Waszkiewicz Karolina tel. 68 419 69 13 e-mail: kwaszkiewicz@wfosigw.zgora.pl    

 

Abramowicz Alicja tel. 68 419 69 23 e-mail: aabramowicz@wfosigw.zgora.pl    
Mazurek Sylwia tel. 68 419 69 14 e-mail: smazurek@wfosigw.zgora.pl    
Porębski Wojciech tel. 68 419 69 10 e-mail: wporebski@wfosigw.zgora.pl

 

Durkot Aneta tel. 68 419 69 43 e-mail: adurkot@wfosigw.zgora.pl
Frątczak Janusz Paweł tel. 68 419 69 09 e-mail: jpfratczak@wfosigw.zgora.pl

 

Frątczak Janusz Paweł tel. 68 419 69 09 e-mail: jpfratczak@wfosigw.zgora.pl

 

Dziewiatnik Agnieszka tel. 68 419 69 00 e-mail: adziewiatnik@wfosigw.zgora.pl

 

metryka

Data udostępnienia: 2015-03-17, 08:19:50
Udostępnił: Anonim
Wprowadził: Anonim
Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-21, 10:56:25