Kontakt

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze
65-602 Zielona Góra, ul. Miodowa 11
tel. 68 419-69-00, fax 68 454 82 52,
e-mail: sekretariat@wfosigw.zgora.pl
NIP 973-02-77-026, REGON 080470380
Bank Gospodarstwa Krajowego
oddział w Zielonej Górze
nr: 74 1130 1222 0030 2042 3620 0001

 
 

Skrytka  ePUAP:


 

godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

  

   

Biuro Funduszu:

Kierownik Wydziału / Główna księgowa  
Rozmus Elżbietatel. 68 419 69 24e-mail: erozmus@wfosigw.zgora.pl
   
Pracownicy  
Durkot Anetatel. 68 419 69 43e-mail: adurkot@wfosigw.zgora.pl
Gurbanowicz-Seifert Katarzynatel. 68 419 69 43e-mail: kgurbanowicz@wfosigw.zgora.pl
Petela Ewelinatel. 68 419 69 41e-mail: epetela@wfosigw.zgora.pl
Skrzypczak Dorotatel. 68 419 69 42e-mail: dskrzypczak@wfosigw.zgora.pl
Walczak Ryszardtel. 68 419 69 00 

 

Kierownik Wydziału  
Kostrzewa Marcintel. 68 419 69 11e-mail: mkostrzewa@wfosigw.zgora.pl  
   
Pracownicy  
Boratyńska Aleksandratel. 68 419 69 19e-mail: aboratynska@wfosigw.zgora.pl
Piotr Paulinatel. 68 419 69 34e-mail: ppiotr@wfosigw.zgora.pl 
Koszewar Alicjatel. 68 419 69 37e-mail: akoszewar@wfosigw.zgora.pl
Kuryło Urszulatel. 68 419 69 32e-mail: ukurylo@wfosigw.zgora.pl
Poszwald Urszulatel. 68 419 69 31e-mail: uposzwald@wfosigw.zgora.pl
Sadowska-Kozak Jolantatel. 68 419 69 33e-mail: jsadowska@wfosigw.zgora.pl
Sojka Annatel. 68 419 69 30e-mail: asojka@wfosigw.zgora.pl

 

Kordoń Juliusztel. 68 419 69 06e-mail: jkordon@wfosigw.zgora.pl
Łączak Beatatel. 68 419 69 12e-mail: blaczak@wfosigw.zgora.pl
Mossetty Martatel. 68 419 69 17e-mail: mmossetty@wfosigw.zgora.pl

 

Boratyńska Aleksandratel. 68 419 69 19e-mail: aboratynska@wfosigw.zgora.pl
Czapniewska Małgorzatatel. 68 419 69 22e-mail: mczapniewska@wfosigw.zgora.pl
Łączak Beatatel. 68 419 69 12e-mail: blaczak@wfosigw.zgora.pl
Piotr Paulinatel. 68 419 69 34e-mail: ppiotr@wfosigw.zgora.pl
Mossetty Martatel. 68 419 69 17e-mail: mmossetty@wfosigw.zgora.pl  
Poszwald Urszulatel. 68 419 69 31e-mail: uposzwald@wfosigw.zgora.pl
Sojka Annatel. 68 419 69 30e-mail: asojka@wfosigw.zgora.pl
Waszkiewicz Karolinatel. 68 419 69 13e-mail: kwaszkiewicz@wfosigw.zgora.pl  

 

Abramowicz Alicjatel. 68 419 69 23e-mail: aabramowicz@wfosigw.zgora.pl  
Mazurek Sylwiatel. 68 419 69 14e-mail: smazurek@wfosigw.zgora.pl  
Porębski Wojciechtel. 68 419 69 10e-mail: wporebski@wfosigw.zgora.pl

 

Durkot Anetatel. 68 419 69 43e-mail: adurkot@wfosigw.zgora.pl
Frątczak Janusz Pawełtel. 68 419 69 09e-mail: jpfratczak@wfosigw.zgora.pl

 

Frątczak Janusz Pawełtel. 68 419 69 09e-mail: jpfratczak@wfosigw.zgora.pl

 

Dziewiatnik Agnieszkatel. 68 419 69 00e-mail: adziewiatnik@wfosigw.zgora.pl

 

metryka

Data udostępnienia: 2015-03-17, 08:19:50
Udostępnił: Marcin Kostrzewa
Wprowadził: Marcin Kostrzewa
Data ostatniej modyfikacji: 2017-12-06, 15:03:20