Beta

Klastry energii – spotkanie informacyjno- szkoleniowe

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze zaprasza na spotkanie informacyjno – szkoleniowe dotyczące Klastrów energii w Polsce oraz możliwości ich finansowania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 - 2020. Spotkanie odbędzie się 31 lipca 2017 roku o godzinie 10:00 w salce konferencyjnej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze przy ul. Miodowej 11. 

 

Zgłoszenia udziału w spotkaniu przyjmowane są do dnia 24.07.2017 r. W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy wypełnić poniższy formularz:

 

 

Uprzejmie informujemy, że w przypadku dużego zainteresowania  problematyką klastrów energii spotkanie zostanie powtórzone w dniu 1.08.2017 r. również o godz. 10:00 (zgłaszający udział w spotkaniu zostaną poinformowani o dacie udziału w spotkaniu na adres mailowy umieszczony  w formularzu zgłoszeniowym).

 

Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”

Załączniki: 
Wielkość
Microsoft Office document icon formularz.doc27 KB